Kurs e-learning - Szkolnastrona.pl

Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Kurs e-learning

Platforma e-learning kampanii "Dziecko w Sieci" oferuje bezpłatne kursy z zakresu bezpieczeństwa dzieci online. Narzędzie daje zaawansowane możliwości w zakresie wykorzystania go do edukacji szkolnej. Kursy mogą być również pomocą edukacyjną dla rodziców lub ofertą dla młodych internautów, którzy z własnej inicjatywy poszukują wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z mediów elektronicznych.

W tym miejscu każdy z interesariuszy szkoły znajdzie materiały odpowiednie dla siebie. Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznaniem się z informacjami na niej zawartymi www.fdn.pl/kursy

DLA NAUCZYCIELA i RODZICA

O e-learningu

E-learning to wygodna, atrakcyjna i skuteczna forma edukacji za pośrednictwem Internetu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów e-learning "Dziecko w Sieci" przygotowanych przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Fundacją Orange.

Proponowane kursy poświęcone są problematyce bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie.

Dla dorosłych przygotowaliśmy kurs "Dziecko w Sieci", który stanowi kompendium wiedzy na temat zagrożeń dla dzieci online.

Pozostałe kursy adresowane są do dzieci i młodzieży i przeznaczone są głównie do realizacji w szkolnej pracowni komputerowej w ramach zajęć lekcyjnych, ale mogą być wykorzystane również w ramach zajęć pozalekcyjnych lub indywidualne przez dzieci w domu. Opracowaliśmy kursy dla trzech przedziałów wiekowych:

1. Dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej – kurs „Poznaj bezpieczny Internet”
  2. Dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej – kurs „Bezpieczna przygoda z Internetem”
    1. kurs „Bezpieczna przygoda z Internetem”
    2. kurs „3..2..1.. Internet!”
  3. Dla uczniów gimnazjum – kurs „Znajomi-Nieznajomi.pl”

DLA DZIECI

E-learning to wygodny sposób nauki przy pomocy technologii informatycznych. Jeśli posiadasz komputer podłączony do Internetu możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych kursów e-learning i poszerzyć swoją wiedzę o bezpiecznym serfowaniu w Internecie.

W zależności od wieku możesz wybrać jeden z poniższych kursów:

1. kurs „Bezpieczna przygoda z Internetem”
    2. kurs „3..2..1.. Internet!”
  3. Dla uczniów gimnazjum – kurs „Znajomi-Nieznajomi.pl”

Niespodzianka:
Gry na www.sieciaki.pl/siecioplaneta